Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 14/f vagyok. A mellemben van...

14/f vagyok. A mellemben van egy csomo! Lehet belole bajom? Alul ott a tortenet. (telorol irok! A helyes irasom kicsit pocsek lesz)

Figyelt kérdés
Kicsit kover vagyok es van egy kis cicim.A lenyeg az hogy a batyamnak kedve tamadt kicsit csikizni es a mellemet elkezdte az ujjaval nyomni (nem kicsit fajt! ) Es bele nyomta az ujjat es el kezdte mozgati ra masnapra vagyis most elkezdett fajni a mellem nincs be lilulva csak be csomosodott nagyon . Lehet ebbol a csomobol valami bajom? Mert nagyon faj :(((( ...

#mell #csomó #mell csomo
2014. jún. 3. 04:52
 1/3 egybaba ***** válasza:
Ha nem múlik el néhány napon belül , feltételnül meg kell mutatni egy orvosnak, mert egy komoyl betegség előjele is lehet - jobbulást
2014. jún. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az a csomó nem volt ott előtte is? Ebben a korban sok fiúnak van csomó a mellében, ami hormonváltozások miatt van, és általában el szokott múlni egy idő után.

Bátyád meg miért csinál ilyen hülyeségeket?

2014. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt ott elotte ... koszonom a valaszokat
2014. jún. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!