Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség gyógyitása...

Pánikbetegség gyógyitása orvosok nélkül?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám saját magam kezelni a pánikrohamaimat illetve vègleg megszüntetn. A mèhpempő szedèsèvel már több mint fèl ève nem jött elő, de ha messzire kell utaznom verseny miatt vagy nyaralás miatt akkor előjön. Ötletek? 16/L

2014. jún. 26. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nem az orvosom, de a biológiatanárom tanította órán, hogy elvileg viccen kívül a jóga nagyon sokat segíthet!
2014. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lègzèsgyakorlatokat csináltam az sokszor segitett mert a szivem mikor rohamom van 165ot ver es a legzesessel lejebb tudom vinni h neugorjon ki.
2014. jún. 27. 22:44
 3/6 Renababa25 válasza:
Szia azt tudnod kell hogy ennek a betegsegnek oka van es rettenetesen eros akarattal le lehet gyozni , tulajdonkeppen minek es kellene velel foglalkoznod ? egyszeruen a lenyeg hogy nezz szembe vele en 4 honapja kuzdok szorongas depresszio panikkal ha ez jon minden egyszerre jon debele gondoltam mindig ilyen voltam en ?? es elkezdtem keresni az okat a vegen millionyi dologra rajottem ilyenkor a test azert jelez mert valami nincs rendben azt akarja hogy foglalkoz vele , bevallottam magamnak ey csomo dolgot rajottem hogy elfojtot erzelmektol lehetek en ilyen es elkezdtem keresni hogy hol rontottam el , senki nem ugy szuletett hogy fel talald meg mitol felsz es nezz vele szemben amikor mar nem lesz ra szuksege a szervezetednek nem foja tovabb produkalni a tuneteket. Na tunetet probald szuntetni hanem az okot hiszen mi tortenhet ? Sok sikert
2014. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző. Van amikor nem érdemes az okokat keresgélni, persze nem biztos, hogy ez igaz a kérdezőre, de az én esetembe aztán a végtelenségig sorolhatnám az okokat, vagy épp kereshetném őket. Sose lenne megtalálva.


Kérdező: nekem is már csak ritkán jön elő, de akkor aztán durván mindenestül. Többen ajánlották a b vitamin komplexet, egészséges étrend kialakítását, és az omega3 halolajat is. Nekem kb. két hete volt utoljára ilyen nagyobb rohamom, előtte két éve nem volt semmi se, most ezeket kezdtem el én is, és eddig úgy fest, hogy segítenek. Ettől független, amit az előző írt rád nézve, azért jó lenne, ha megtalálnátok a kiváltó okot. Még fiatal vagy ahhoz, hogy ne lehessen megtalálni. :) És ne halogasd. :)

2014. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Okot tenyleg nem tudok. :/
2014. júl. 2. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipőben jártam átgondoltam hogy mi okozza és persze rá is jöttem hamar .Mindenki mondta beszéljek rola mondjam el hogy mi történt. De nem ment nem akartam hogy akárki tudjon rola . Ezért irtam az okozonak egy smst es talalkoztunk :-) .3 honapig abszolut semmi bajom nem volt aztan egyszer lett egy rohamom aztán megint semmi ! Szembe kell nézni a félmekkel :-) gondold vegig ! Gyogyulj meg
2015. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!