Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat? (olvassátok végig...

Agydaganat? (olvassátok végig légyszi)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még tavasz elején volt egy olyan gondom, hogy 1-2 hétig gyakran nehezen kaptam levegőt, fájt a mellkasom, stb. Kardiológián kivizsgáltak, minden rendben volt. Rá pár hétre hirtelen lezsibbadt mindkét lábam, csináltak egy labort, minden tökéletes volt. Ezután egy időre megszűntek a panaszaim. Majd két hete a buszról leszállva ismét jelentkezett a mellkasi szúró fájdalom, ami 10-15 percig tartott, de tompán még este és másnap reggel is fájt, majd néhány nap múlva ismét visszatért, lábzsibbadás kíséretében. Ezután minden este elalvás előtt éreztem ezt a fájdalmat a bal oldalamban, de olyan is volt, hogy ha a jobb oldalamra fordultam, a fejem kezdett el fájni egy ponton. Múlt héten pedig ébredés után a bal karom és lábam zsibbadt le, de hiába mozgattam, ha visszafeküdtem, ismét lezsibbadt, csak akkor múlt el nagy nehezen, amikor felkeltem az ágyból. Azóta többször is előfordult, hogy a bal oldalam zsibbadt, illetve pár napja a fejem is folyamatosan fáj, többnyire jobb oldalt vagy középen és ma például a fülem is többször besípolt.

Voltam háziorvosnál, de csak 3 hét múlva tudok neurológushoz menni. 18 éves lány vagyok, múlt héten lett vége az érettséginek, tehát a stresszes időszak is lezárult, bár mozgásra eddig nem igazán volt időm. Nagyon félek, kérlek segítsetek!


2014. jún. 27. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:

agydaganat 18 évesen az olyan kB mint egy szál cigi és tüdőrák ha érted a hasonlatot :D

persze vannak kivételek de ettől ne ijedj meg Nincs agydaganatod főleg ilyen fiatalon.


2 féle lehet ez vagy tényleg szerves problémákról van szó vagy csak pszichés mivel most érettségiztél ezért is benne lehet a pakliba

lehetséges hogy pánikbeteg vagy mivel ezek (nehezen kapod a levegőt,Zsibbadás,fejfájás stb..) 80% ba pánikbetegség tünet persze ezen kívül számos betegségnek a tünetei is lehetnek de nem hinném hogy komoly bajod lenne,

Mindenesetre ne add fel előbb utóbb kiderül mi a gond,

ha minden vizsgálat negatív akkor 100% hogy pánikbetegség vagy valamilyen pszichés betegséged lehet.

2014. jún. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég valószínűtlen, hogy agydaganatod lenne. :)

Szerintem is a stressz lehet az oka. Nekem is szokott zsibbadást, fejfájást okozni. (Sőt az ismerőseim között is több embernél előfordul) Nem ittál esetleg kávét vagy energiaitalt? Az is bezavarhat.

Igyál sok vizet, mozogj sokat a szabad levegőn, és élvezd ki, hogy végre túl vagy az érettségin! :)

2014. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Nem nagyon kávézok mostanában, energiaitalt abszolút nem iszok. Én is valószínűbbnek tartom a pszichés eredetű betegség let, de aggasztóak a tünetek :/
2014. jún. 27. 15:41
 4/6 A kérdező kommentje:
*betegséget
2014. jún. 27. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta már jobban vagy ugye?
2014. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fejem még fájdogál néha, de múlt héten elküldtek MRI-re és szerencsére nem találtak semmit se ott, se a rutinvizsgálaton :) Valószínűleg a fogamzásgátló okozta a gondokat, remélem hogy a lecserélésével megszűnnek a bajaim :)
2014. júl. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!