Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom. Ugye, nem...

Nagyon aggódom. Ugye, nem agydaganat? (Kérlek, olvassátok el végig figyelmesen. )

Figyelt kérdés

Tünetek már néhány hete jelentkeztek. Fájt a fejem több helyen, lüktetett, zúgott, zavart voltam, szédültem, stb...., de egy-két nap alatt elmúlt.

Azután tegnap éjjel, amikor még fent voltam, elkezdett fájni a fejem oldalt, majd több helyen is, és azóta is egy nyomást érzek az egész fejben, és különböző helyeken, még a tarkó alján is elkezd gyakran fájni/hasogatni mellette. Amikor lefekszem, erősödik gyakran az egész, és kissé zavartnak érzem magam, fáradékony vagyok, szédelgek... Hetek óta nagyon karikásak a szemeim, ami még feltűnt. Ma délelőtt egész jól voltam, de utána csak egyre rosszabb lett...

Gondoltam arra is, hogy mi van, ha csak megfázott a fejem, mert gyakran járkálok sapka nélkül, és mostanában többször is meg voltam fázva. A bal fülem belseje pedig viszket és fáj néha. Esetleg valami gyulladás felmehetett a fülemből az agyamba? Vagy ez agyrák-tünet?

Ijesztően hasonlítanak a tünetek:

[link]


2014. márc. 1. 16:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
21 éves leszek, ha megélem.
2014. márc. 1. 16:23
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
hát figyelj,ezt ki kellene vizsgáltatni,mert a magas vérnyomástól kezdve sok minden lehet.Ne gondolj rögtön a legrosszabbra,akkor sem,ha hasonlóak a tünetek,de menj orvoshoz,hogy kiderüljön mi van.
2014. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Húzzál már el megnézetni magad basszus! Miért kell ezt a gyk-n kérdezni? Ezt csak komoly vizsgálatokkal tudják megmondani, hogy mi bajod van, egyébként lehet, hogy semmi komoly, az is lehet, hogy van valami, nem lehet ránézésre sem megmondani, nemhogy látatlanban.
2014. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tarkó fájdalom nekem akkor volt sokáig, amikor nagyon felment a vérnyomásom, de megfázástól is lehet fejfájás, főleg ha arc, vagy homloküreggyulladásod van, inkább erre tippelek, mivel a füled is fáj, menj el fülészetre és mérd meg a vérnyomásod.

Nem tudom miért gondolsz egyből agydaganatra, annak ezernyi más tünete is van, olvashattad, attól hogy egy tünet stimmel, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Hétfőn menj el a háziorvoshoz, szerintem meg fogsz maradni. :-)

2014. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elmegyek hétfőn orvoshoz.

Az a rossz, hogy több tünet is egyezik az agydaganatéval. És a fülem csak néha-néha viszket, és fáj kissé. Tegnap este fájt inkább, amikor megint elkezdődött az egész.

2014. márc. 1. 16:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Volt hasmenésem az előbb.
2014. márc. 1. 16:44
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket a tüneteket nagyon sok minden okozhatja, nézesd meg magad orvossal!

A leírásod alapján csak az egyik tünet van meg az agydaganatból, és vagy hétfélét soroltak fel, szóval szerintem ezen ne aggódj :)

2014. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Inkább középfülgyulladásnak tűnik, de nem vállalok távdiagnosztizálást, nem vagyok én a Gyurcsók József...


Menj el az orvoshoz megnézetni.

2014. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen vírusos dologra tippelek.
2014. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Végül még nem voltam orvosnál anyukám kérésére, mert szerinte csak beképzelem, de most már ő is azt mondja, menjek el rendelésre.


Közben felvetült bennem, hogy esetleg galandférgesség is lehet. Rengeteg füstölt sertéskolbászt megeszek.

Vagy az nem fejfájással (is) járna, hanem epilepszia-szerű tünetekkel? (Nagyon remélem, hogy se nem daganatról, sem pedig galandférgességről nincs szó...)

2014. márc. 5. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!