Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegségre gyanakszom....

Cukorbetegségre gyanakszom. Hol tudom kivizsgáltatni magam, ha a háziorvosomhoz nem tudok elmenni (200 km), de nincs ideiglenes lakcím bejelentőm?

Figyelt kérdés
Nem tudom annyira mi a cukorbetegség tünete, de egy hónap alatt híztam 8kg-ot, pedig már kb 6 éve ugyanannyi a súlyom. Minden ismerősöm szerint lehetetlenség ennyit hízni. Borzasztóan fáradékony vagyok,folyton csak aludnék, folyton édeset kívánok ,sokat járok pisilni és a sebeim borzasztóan lassan gyógyulnak. Az elmúlt pár napban néha pokolian szúr a has tájékon... A lényeg,hogy szeretném kivizsgáltatni magam ,mert ez nem normális ez a hirtelen hízás. MEgköszönném előre is a tanácsoakt!
2014. jún. 30. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felénk megmérik a gyógyszertárba.
2014. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a cukorbetegek fogyni szoktak. Te inkább pajzsmirigy beteg vagy a tünetek alapján.
2014. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tehát elmegyek gyógyszertárba megkérem,hogy mérjék meg a cukrom? mindegy,hogy hány órakor megyek? és ebből mit fogok meg tudni?

és ha a pajzsmirigyemmel van gond,azt hogy tudom meg?

2014. jún. 30. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Minimum a háziorvostól beutaló egy teljes vérképre. A cukorszint még nem magyarázat semmire.
2014. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem minden gyógyszertárban mérik meg, de kérdezd meg nálatok, hogy hol van ilyenre lehetőség. Amúgy éhgyomorra kell menni. Pajzsmirigy probléma, hormonprobléma is lehet a hirtelen hízás oka, ezért szerintem egy teljeskörű kivizsgálás kellene, vérvétel és utána amit még a doki mond. Mindenképpen el kellene menj orvoshoz, még ha messze is van.
2014. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de háziorvoshoz? vajon fogadna itt helyben egy orvos? egyszer két éve próbálkoztam akkor nagyon nehezen látott el az orvos pedig mondtam neki,hogy itt tanulok ráadásul nagyon rosszul voltam..
2014. jún. 30. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz háziorvosnál a városban. Engem fogadott. Amúgy a cukorbetegek fogynak, legalábbis egyes típusúak.
2014. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább pajzsmirigy-alulműködésre gondolnék, a hízás inkább erre utal. Mindenképpen menj el háziorvoshoz, ő majd kiír vérképre, és megnézi ezt is-azt is.
2014. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor csináltass lakcímkártyát! Majd menj el és írasd át magad egy közeli orvoshoz! Cukorbetegek fogynak! Nekem pm alulműködésem van,én 12kilót híztam!
2014. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kösz a lepontozást bmeg. -.- Papám is cukorbeteg, 20 kilót fogyott nem pedig hízott... Ki van zárva, hogy ez cukorbetegség legyen.
2014. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!