Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegségre gyanakszom....

Cukorbetegségre gyanakszom. Hol tudom kivizsgáltatni magam, ha a háziorvosomhoz nem tudok elmenni (200 km), de nincs ideiglenes lakcím bejelentőm?

Figyelt kérdés
Nem tudom annyira mi a cukorbetegség tünete, de egy hónap alatt híztam 8kg-ot, pedig már kb 6 éve ugyanannyi a súlyom. Minden ismerősöm szerint lehetetlenség ennyit hízni. Borzasztóan fáradékony vagyok,folyton csak aludnék, folyton édeset kívánok ,sokat járok pisilni és a sebeim borzasztóan lassan gyógyulnak. Az elmúlt pár napban néha pokolian szúr a has tájékon... A lényeg,hogy szeretném kivizsgáltatni magam ,mert ez nem normális ez a hirtelen hízás. MEgköszönném előre is a tanácsoakt!
2014. jún. 30. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es: nyugi, engem is lepontoztak :D mindig vannak ilyenek, én már rég nem tőrödök vele, valakinek ez a hobbija.
2014. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam se le se fel! Szóval ne rám nézzetek :D köszönöm a válaszokat ! :)
2014. júl. 5. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!