Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszerrel próbálkozzak,...

Gyógyszerrel próbálkozzak, vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Teljesen az összeomlás szélén állok.. a párkapcsolatomat kezdem megölni a beteges féltkenykedésemmel.. ami már nem normális.. beképzelem magamnak, hogy félrelép, és azt hiszem hogy minden szavában hazudik.. szerintem nem vagyok normális már.. kb 3 hónapja küzdök ez ellen, de sikertelen.. Közbe apám is felbukkant a képbe, akivel évekig nem tartottam a kapcsolatomat.. Folyamatosan sírok és egyszerűen nem értem miért.. a barátommal nagyon sokat veszekedtünk mostanában lehet e miatt van.. de megállás nélkül sírok és egyik pillanatról a másikra teljesen elvesztem a fejem és a barátommal vagy épp anyukámmal elkezdek üvöltözni és veszekedni..


Kérném, hogy aki tud segítsen, hogy vegyek Xanaxot, vagy frontint, vagy pedig forduljak orvoshoz? tudom hogy a gyógyszer nem megoldás, de nem akarom, hogy a felesleges vitáim miatt tönkremenjen a kapcsolatom..Elre is köszönöm a válaszokat !!!



2014. júl. 2. 01:02
 1/1 anonim válasza:
Szia!A féltékenységet csak magadban tudod leállítani.Az idegességedre pedig ne xanaxot használj,mert függőséget okoz.Vegyél inkább Pharmaton vital lágykapszulát.En is azt használom nagyon jó.Idegesség,rossz közérzet ellen kiváló.
2014. júl. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!