Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem lenne és ha igen...

Aranyerem lenne és ha igen akkor korai még?

Figyelt kérdés

A legutóbbi székelésnél észrevettem, hogy egy kisebb (nagyjából borsó szem méretű) duzzanat, csomó található a végbélnyílásomon. Ebből máris gondoltam, hogy lehet hogy aranyerem van. De az ezt megelőző székelésnél még ilyen duzzanat nem volt.

Furcsának tartom, hogy ez nálam kialakult. Rendszeresen mozgok és sokat is iszok főleg vizet. Igaz gyümölcsöket ritkán eszek. Hetente kb 2x megyek WC-re, ami elég kevés és 1x-2x erőlködnöm is kell.

Ideges vagyok. Mi a teendő azon kívül, hogy műtét és kenőcsök? Van itthon körömvirág krém, vadgesztenye krém, ami inkább lábra való, vagyis azt írja.

Mit csináljak és mit ne?

Már lefertőtlenítettem kis alkohollal és bekentem körömvirággal.

Légyszíves segítsetek először van aranyerem!

19/F



2014. júl. 7. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem már több éve van, úgy 15 éves korom óta és lány vagyok, bár nem biztos, hogy az, mert a több orvos közül nem sikerült eldönteni biztosra egyiknek se, hogy az-e, vagy polip. Mondjuk nekem egész kisgyermek koromban székrekedéses problémáim voltak, így valahol érthető, miért alakult ki.

Heti 2wc-zés kevés. Napi szinten az egészséges.

Érdemes elmenned sebészetre, ott foglalkoznak ezzel, vagy pedig keresni egy proktológiát. Általában kenőcsöket, kúpokat írnak fel, kamillás ülőfürdőt javasolnak, és megmondják, hogy egyél rostos kajákat is.

2014. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elárulok egy nagy titkot: már a csecsemőknél is diagnosztizálnak aranyeret. A te korodban a legfőbb ideje, hogy legyen. Főleg ha ilyen gyakran van székleted. Amíg nem hozod rendbe a táplálkozásod és az űrítésed, hiába lesz mindenféle tanács, mindig ki fog újulni.

De most irány az orvos és nézz körül a neten ebben a témában.

2014. júl. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmm. Ma voltam WC-n megint és megnéztem ürítés előtte, hogy ott van-e és nem volt. Miután elkezdtem erőlködni megint megnéztem és már éreztem, hogy kezd visszajönni. Szóval fogtam azt a rész és az ujjammal benyomtam :D és utána jöhetett a kakkantás :D. ÉS lám nincs most ott semmi. Akkor ez most jó taktika? :D

Ja és akkor mostantól örökre ott marad ez a kis rész és bármikor előjöhet ha erőlködök? Mert az a baj, hogy edzek hasizomra meg lábra is keményen. Akkor most abba kéne hagynom vagy várjak vele?

2014. júl. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!