Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez veszélyes? Tüdőgyulladás/tü...

Ez veszélyes? Tüdőgyulladás/tüdőfibrózis lehet esetleg? Allergiával kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a porra/pollenre, és kb egy fél éve tartok kisállatot, a szénájukban és forgácsukban pedig nagyon nagy a portartalom és nagyon tüsszögök tőle takarításnál pedig van, hogy annyira poros lesz a levegő, hogy éjszaka nem tudok aludni, mert egyszerűen nem kapok levegőt... csak nagyon nehezen.

Ami még gond, hogy eddig nyáron allergiás voltam, ami el szokott múlni, de most akárhol vagyok, mindenhol tüsszögök, nem gyakran, de egy nap vagy 5-10x, ha itthon vagyok, ennek jelentősen megnő a száma...

És most nem tudom, a rossz idő miatt vagy mi miatt, de hazaértem, és most is alig kapok levegőt és nátházok, nem tudom, hogy van-e köze egymáshoz a kettőnek..

lehet hogy tüdőgyulladásom van vagy tüdőfibrózis??

Egy hét múlva megyek amúgy a tüdőgondozóba, de érdekelne, hogy mások mit gondolnak és nagyon megköszönném a válaszokat..

L/18



2013. nov. 5. 22:22
 1/2 anonim válasza:

Mit mondtak a tüdőgondozóba??

Nekem most diagnosztizáltak tüdőfibrózist!

Ritka gyógyíthatatlan betegség,csak lassítani tudják a folyamatot,remélem neked nem az van!! :(

2014. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon nagyon sajnállak basszus :(((

Nekem csak kialakuló asztmám volt, de elajándékoztam a kisállatokat és azóta javult.

:((

2014. szept. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!