Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszer nélkül, hogyan...

Gyógyszer nélkül, hogyan tehetném rendbe a vércukor-szintemet?

Figyelt kérdés

74 éves nő vagyok, NEM VAGYOK CUKORBETEG (az Édesanyám azt volt, de csak öregkori). A rendszeresen mért vércukorszintem 5.8 és 6.2 volt. Kb másfél hónapja - közbejött születésnapoknak és ballagásoknak köszönhetően - "kiengedtem" és sok édességet (sütiket, csokikat) ettem. Felugrott a vércirokszintem 6.6 - 6.9-re. Cukrot, édességet, sütit, kalácsot, cukrot tartalmazó gyümölcsöt nem eszem már egy hónapja és NEM TUDOM VISSZAVINNI A A RÉGI SZINTRE.

Milyen módszert, gyógyteát tudnátok ajánlani, hogy visszatérhessek a bűnözés előtti eredményemre.

Vagy legyek türelmes és várjak, de meddig?


2014. júl. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem tudod visszavinni, akkor cukorbeteg vagy...
2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem terhességi cukorbetegségem volt. Azt vettem észre, hogy ha mozgok, sokat sétálok, gyalogolok, akkor alacsonyabb az érték. Tehát ajánlok egy kis testmozgást, nem kell, hogy megerőltető legyen.

Továbbá gyógyteákat én innen szoktam venni:

[link]

Sok sikert!

2014. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megfelelő táplálkozással.

Léteznek még cukorbetegeknek való teák, de nem tudom mennyire hatásos. (dm-ben is kapható)

2014. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!