Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki évekig naponta több...

Ha valaki évekig naponta több adag kávét iszik, annak hosszú távon milyen következményei vannak?

Figyelt kérdés

Én naponta 8 adag kávét iszom. És h csak minimális mennyiséget iszom egyszerűen használhatatlan vagyok. Viszont

jó lenne tudni, hogy van e káros hatása.



2014. júl. 23. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Van. Én ha kávét iszom akkor sok kell, és álmos maradok ugyanúgy annyi, hogy elaludni nem tudok, de a gyomrom arra a napra kikészül. De álmos maradok és engem zavar, hisz azért iszom, hogy ne legyek az, nemde? Így csak akkor iszom, ha totál nem tudom hol vagyok, és MAXIMUM 3-mat, de azt is délig.

Párom is kb ennyit ivott meg, mint Te és állandóan vérzett az orra, éjjel-nappal, mindig majdnem. Mióta nem issza nem vérzik.

2014. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igyál napközben sok ásványvizet és sportolj egy idő után (nem is olyan sok) nem lesz szükséged napi 8 kávéra :)!
2014. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akikre szemmel láthatóan semmilyen káros hatással nincs a kávé, másokat megvisel. Általánosságban az mondható el, hogy nem érdemes túlzásba esni, és napi 8 KV már ebbe a kategóriába tartozik.
2014. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat. És a második válaszolónak: Napi

4-6 l mentes ásványvizet iszom, és nem rég elkezdtem használni az evezőpadomat naponta(500 m / 5-ös fokozat)Ezek szerint jó irányba indultam el. :)

2014. júl. 23. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó irányba, meglátod eltelik egy kis idő és azt fogod észre venni inkább rutinból iszod mint kell-ből :) !
2014. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!