Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Volt valakinek...

Mi lehet ez? Volt valakinek hasonló bélfájdalma?

Figyelt kérdés

Másfél éve volt császármetészésem. Tegnap és tegnap előtt futni mentem, amit még eddig nem csináltam a császár óta. Az első alkalommal nagyon megeröltettem magam, majdnem egy órát futottam, de utána csak a szívemnél éreztem hogy sok volt. Tegnap csak a felét futottam, és utána nem éreztem semmi rosszat, ez este 10 kor volt, éjjel 1 körül felkeltem arra, hogy iszonyatos fájdalmat érzek a beleimben, ahogy mozognak.(bocsi a leírásért) Olyan volt, mintha be lennének gyulladva a beleim, és minden mozgás belül(amiket eddig egyébként nem nagyon éreztem) olyan fájdalmat okozott, hogy azt hittem, ott maradok. A császár hege körüli magasságban fájt, de egyértelműen a beleim, viszont a pisilés is fájt, de nem alul, hanem mintha gyulladt lett volna a hólyagom. Lassan ahogy párszor az oldalamra feküdtem és vissza, enyhült, és jobb lett, mostanra sokkal jobb, de pl ha leülök még mindig érzem az egész alhasamban azt a gyulladás szerű fájdalmat. Mi lehet ez? Orvoshoz még azóta nem volt idő elmenni nyilván, de félek is attól hogy orvostól halljam, mi ez. Korábban is volt hasonló jellegű fájdalmam, hogy éreztem hogy mozogtak a beleim, székelés előtt, de korán sem volt ilyen intenzív, és csak pár percig tartott.

(bocsi a részletes leírásért)


2014. júl. 30. 10:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!