Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az arthritises fájdalom kb...

Az arthritises fájdalom kb mennyi idő alatt múlik el (kéz ujjai)?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdődött, lemerevedtek az ujjak, zsibbadnak, lüktetnek, nem tudom mozgatni, na és pokolian fájnak.


Rendbe jön ez még egyáltalán?

Azóta áll az életem, mert a számítógépes munka nekem nélkülözhetetlen egész nap, és így nem tudok gépelni.


Volt már valakinek ilyen?



2014. júl. 31. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent ilyen diagnózisokra ráfogni. Az ember időnként (nyáron gyakrabban) elkap apróbb vírusos fertőzéseket, amelyek esetenként inkább csak az izületi fájdalom megjelenésében tűnnek fel (mert az izületek is azok a területek, ahol a vírusok hajlamos meglapulni és nehezen elérhetők az immunrendszer számára). Pár nap alatt elmúlik a fájdalom, de diclofenac tartalmú gyógyszer (voltaren, diclofenac duo stb.) sokat segíthet, néha még aszpirin és hasonló is). Egyébként lelkileg is jobb, ha az ember külső okra fogja rá az ilyen fájdalmakat és nem a saját szervezete kopására.
2014. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na de mi kopik a szervezetben ilyenkor?
2014. júl. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!