Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Infarktus? 16/l

Mi lehet ez? Infarktus? 16/l

Figyelt kérdés
Már vagy több, mint öt órája szorít a mellkasom. Nem fáj csak nyomásérzésem van. Pulzusom eredetileg is magas. Más tünetem nincsen, de ettől aludni sem tudok. Az utóbbi pár napban sok egészségügyi problémám volt, nem voltam jól. Feljött a gyomorsavam és marta a torkom. Fájt, kapart a torkom. Kicsit be van gyulladva. De ez mellkasi szorítás mitől lehet? Orvoshoz nem tudok menni, külföldön lakom

2014. júl. 29. 04:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az h nem tudsz menni orvoshoz? Sztem meg oldd meg vhogy mert nagy bajod is lehet belőle. Am meg ha infarktus lenne és nem mész dokihoz akk is meszeltek.
2014. júl. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az összes tüneted lehet helytelen táplálkozás is...
2014. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet reflux

Ennyi idősen valószínűbb, mint a szív eredetű probléma.


Főleg a többi tüneted is erre utal.

Ezt kezelni kell, me komoly gondokat okozhat. Menj el orvoshoz

2014. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. Vagyok..

Külföldön akkor semmidet nem kezelik? Vagy mi?


Ha nyaralás alatt vagy, akkor elég akkor menned, amikor hazaértek, addig savlekötőt vegyél gyógyszertárban, de ez is csak a tüneteket nyomja el.

Lehet szódabikarbónát is használni, de ezzel is óvatosan, mert ha túllúgosítasz, akkor még több savat termel a gyomor.


Prőbálj zöldségeket enni hús helyett, agy legalábbis ne boruljanak az arányok. Kenyeret is prőbáld csökkenteni, mert hús melett egymást generálják.

Nem azt mondom, hogy legyél vega ;), hanem amíg nem jutsz kezeléshez átmenetileg ezekkel tudod sökkenteni a rossz érzést, és ha nem is ez a bajod ( bár szinte100% hogy igen) akkor sem teszel semmi rosszat.

2014. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nyaraláson vagyok, Svédországban lakom. Még nem volt szükségem orvosra, ezért nem is tudjuk hogyan működik. Nem beszélem a nyelvet, ahogyan az angolt sem, sőt nálunk senki sem, így elmondani sem tudom nekik hogy mi a problémám. Azonkívül, hogy fogalmam sincs hova kellene menni
2014. júl. 29. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ez így elég veszélyes, nem gondoljátok??

Akkor vigyél magaddal valakit, aki beszéli a nyelveket, és tolmácsoljon..


Olvass utána. A refluxnak, miket okoz.


Sajnos 2-odkézből tudom, a keresztapám nem élte túl...persze ez kirívó eset, és 30 év kellett hozzá, mert nem kezeltette

Kivették a gyomra felét,a sav okozta dolgok miatt, majd a hangszálai rákosodtak el, a gyomorsav okozta marások következtében( volt hajlama rákra) végül a rákból kigyógyult, de az előzőek szövődményei így egyben elvitték.

50 évesen..

2014. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem rémítgetni akarlak, csak szeretném, hogy értsd, miert nem szabad félvállról venni az egészségünket.

Ti azzal, hogy egyáltalán nem tudjátok baj esetén hova kell fordulni ezt teszitek..

Kristianstad-nal van ismerősöm magyarul is bezsélnek, ha nagyon nem ismertek senkit

2014. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez inkább nem akarás, mint nem tudás, ha én el tudtam menni orvoshoz nigériában és el tudtam neki magyarázni, hogy hasogat a fejem, akkor egy szorító melkast és reflux szerû tüneteket egy fekete pákóra kevésbé hasonlító svéd orvosnak gyerekjáték lenne elmagyarázni...
2014. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyébként nem vagy te még tanköteles? hogyhogy semmi nyelvet nem beszélsz?
2014. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok tanköteles. Betöltöttem a 16-ot. Honnan tudod, hogy nem most év végén jöttem ki? Szeptemberben kezdődik az iskola, ez alapján tehát nem beszélhetem a svédet. A magyarországi angol oktatásról pedig inkább ne beszéljünk.
2014. júl. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!