Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt olyanok, akik...

Tupaccc kérdése:

Vannak itt olyanok, akik éveken át szenvedtek-vagy szenvednek fülsípolásban? Hatott valami, van esély gyógyulásra?

Figyelt kérdés

Nálam már 3éve tart ez a szűnni nem akaró sípolás. Hol halkabban, hol hangosabban, viszont az állandóság garantált. 1évem ment arra, hogy bejáratták velem az összes létező orvosi részleget aminek köze lehet a dologhoz, de senki se talált semmit.

Most 2hete elég durván rákapcsolt a zúgási hangerő, már nagyon irritál a dolog. Borzasztó, hogy egy teljesen egészséges ember életét mennyire meg tudja keseríteni egy ilyen dolog..

Szenved valaki hasonló panasszal? Volt megoldás, vagy leglább valami, ami kicsit is segített volna?



2014. aug. 1. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fülem már 40 éve zúg. Kezdetben én is bejártam minden vizsgálatot, eltérést nem tapasztaltak. Aztán időröl időre ( cca 10 évenként) megismételtettem a vizsgálatokat, hárha fejlődött valamit e téren az orvostudomány.

Az eredmény? Nincs ellenszere, és nincs rá hatékony gyógyszer. A hang intenzitása pedig az időjárással összefüggő. Szerintem a nyomásváltozással.

2014. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: ezekkel az ingyenes hallásvizsgálatokkal, különböző szerkentyűket akarnak rád sózni.
2014. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is csináltak teszteket, és a zúgást-zajt erőltették, amim nincs. Nekem csak sípolás van, mint anno, mikor tv-ben nem volt adás, és ment az a sípoló hang. Ahhoz hasonló.

Neked mid van? Zúgás, vagy sípolás?

2014. aug. 1. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 éve sípol, mindkét oldalon és egy ritka betegség miatti idegkárosodás okozza, de nem ez a legkellemetlenebb tünetem. [link]
2014. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, szörnyű lehet. Nálam csak sípolás van, de ez is néha az őrületbe tud kergetni :-(
2014. aug. 2. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!