Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fájó nyelésnek, és légzésnek...

A fájó nyelésnek, és légzésnek a szegycsont alatt lehetnek súlyosabb következményei?

Figyelt kérdés
A mély légzés, és a legapróbb nyelés is fájdalommal jár a szegycsont alatt. Ma találkoztam elsőnek ezzel a problémával. Lement 4-5 kg felesleg kb 1 hét alatt, igaz diétáztam is, de akkor is... Aggódok hogy valami súlyosabb daganatos szövődmény is lehet. Ne keressek fel vele orvost, vagy várjak vele még egy napot hátha elmúlik?

2014. aug. 2. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen menj el orvoshoz, akár ügyeletre. Szerintem valószínűtlen, hogy összefüggene a fogyókúrával (hogy a fenében ment le 4-5kg egy hét alatt?? Ez nem egy egészséges fogyókúra),

valószínűbbnek tartok valami mellhártyagyulladást vagy tályogot a nyelőcsőben vagy hasonló jellegűt.


Ne várj vele, menj dokihoz!

2014. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést ha későn válaszoltam. De másnapra már enyhült a fájdalom, és rá 3 napra abszolút elmúlt. Igazából aggódtam mert nem rég egy pár évvel idősebb embertársam nyelőcsőrákban halt meg. Köszönöm válaszát!
2014. aug. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!