Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki, aki születése óta...

Van valaki, aki születése óta ekcémában szenved? Kort és nemet is kérnék!?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 14:33
 1/5 anonim válasza:

Nekem meleg allergiám van, ami ekcémában jön ki. Viszketek, utána pedig kiütéses leszek, főleg a hajlatokban. Novemberben születtem, és az első nyaramon, 8 hónapos jött ki. Szóval mondhatjuk, hogy születésem óta van.

14/L

2014. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Nekem unokaöcsém születése óta,de ő folyamatosan viszket és mindene! Tej,tojás,tejtermékek mind alergiás reakciót vált ki nála és akkor jobban viszket,jobban kipirosodik mindene :/ Szörnyű dolog ez az ekcéma....
2014. aug. 5. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Te mivel csillapítod? Mi hatásos? Hova jársz orvoshoz?
2014. aug. 5. 15:56
 4/5 anonim válasza:
Uh, sajnálom unokaöcsédet :S Én gyógyszernek Aeriust használok, kenőcsnek meg Protopicet. Ezek általában használnak. Szerencsére, kezd ez az egész elmúlni. Tavaly volt olyan, hogy 1 héten keresztül alig aludtam, annyira viszketett.
2014. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, és orvoshoz már nem járok, mert ezeket a rendes háziorvos is fel tudja írni, de régebben elég sok helyen voltam, mert nem tudták kitalálni, vajon milyen allergia lehet. De így egy nevet sem tudom sajnos mondani.
2014. aug. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!