Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyermekem születése után...

Melitta84 kérdése:

A gyermekem születése után laktációs pszihózissal kezeltek. Kinek mi a tapasztalata mennyi idő mire kikeveredik egy ilyen betegségből az ember? Már több mint egy év eltelt és még mindig jelentkezik nálam a depresszió és főleg a gyerekkel kapcsoltaban

Figyelt kérdés
Kérlek irjatok tapasztalatokat,hogy kinek milyen gondoltaok futttak át az agyán. Nálam sajnos a gyerekkel kapcsoltaban vannak negatív gondoltaim hogy nem akarom jobb lenne ha valaki más nevelné. Az antipszihotikumok leállítása után már csak Cipralexet szedek. ti miket szedtetek erre a betegségre? mik a tapasztalatok?

#depresszió #laktációs pszihózis #szülés utáni pszihózis
2013. nov. 4. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Remelem rendeződött nálad ez a probléma. Írnál részletesebben erről a betegségről? Szerintem nekem az van. Dokihoz nem merek menni mert a férjem igy is azt mondja elmebeteg vagyok. Nekem is hasonló gondolataim vannak pedig imadom a babát. Nekem o a harmadik gyerekem iszonyú fáradt vagyok :(
2014. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon sajnallak mindkettotoket. nekem es ez volt de akkor meg nem ismertek fel (hetvenes evek) nem is mertem mondani senkinek. a szerencsenek volt koszonheto hogy nem oltem meg a gyereket es magamat is. mivel kesobb is voltak problemaim a pszichiaterem szerint ez a ki nem kezelt betegseg orokre ranyomta a belyeget az eletemre. igy is volt. mar idos generaciohoz tartozom a mai napig gyogyszert kell szednem ha nem akarok visszaesni sulyosan a depresszioba. persze azota mar mas dolgok is tortentek de az "eleje" a dolgoknak a pszichozissal indult. ma mar tudjak kezelni muszaj orvoshoz fordulni mert egy ido utan annyira erot vesz az emberen az a vagy hogy elpusztitsa a fajdalma, szenvedese targyat (ez altalaban maga a gyerek) es onmagat hogy mar nem kepes jozanul cselekedni.

nem bannam ha irnatok magatorkrol mi tortent veletek. priviben is irhattok.

2016. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Szerencsére rendeződött az állapotom, rengeteg futással tudom magam agyilag helyrerázni úgy tűnik működik, ráadásul a súlyom is klassz:) sajnálom hogy olyan hosszú ideig szenvedtel ettől az egésztol. Pont tegnap olvastam , hogy a Klicsko fiú felesége a Hayden Panettiere befekszik egy klinikára mert retteg hogy kárt tesz a másfél éves kislányában . Nagy dolog, hogy valaki ezt ilyen bátran felvállalja a nyilvánosság elott. Mi van most veled? Családi élet? Írj puszi
2016. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második neked írtam ám :)
2016. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!