Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől Fáj a nagylábujjamtól...

Rácz Ricsi kérdése:

Mitől Fáj a nagylábujjamtól kicsit feljebb lévő csont a "forgó" körül ha megerőltetem?

Figyelt kérdés
2éve strandon bevertem, és nagyot "roppant" és azóta elmúlt, de ha bármiféle sportot elkezdek vele előjön.. most pl. focizni kezdtem de ahogy belső résszel rúgtam meg egyből elkezdett fájni, és már nemtudom mit csináljak vele ma voltam dokinál és (kb. kinevetett), hogy blabla sebészet stb... tudnátok segíteni, hogy mi lehet ez, és mivel kezeljem?
2014. aug. 14. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Íííí, az a doki egy barom... Ha fáj, biztos, hogy nincs rendben, el kellene menned egy másik orvoshoz.

Akár porcleválás is lehet, ami beékelődött az ízületbe, az nagyon tud fájni.. de ezt csak egy orvos tudja biztosan megmondani - egy normális orvos..

2014. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfogok szerintem menni vele rtg-re.. :)
2014. aug. 14. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!