Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen alternativ gyogymoddal...

Biro-ambrus maria kérdése:

Milyen alternativ gyogymoddal lehet gyogyitani a csipő forgó csont kopást?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza kell forgatni az idő kerekét.
2014. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen alternatív gyógymód nincs rá.
2014. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van a hozzászólóknak,a romlást viszont lassíthatod/megakadályozhatod ha kíméled és megfelelő tornával erősíted az izmokat, a fogyás is rengeteget segíthet rajta, vagy izületvédő tápkiegek szedése
2014. júl. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T. K. Judit válasza:

Az arthrosis (ízületi kopás) gyógyítható! Ez a saját példámon bizonyított. 1998-ban az orvosok súlyos csípőízületi kopást találtak nálam. Ezt az alattomos betegséget ősidők óta gyógyíthatatlannak tartják. Két évet feküdtem mozgás nélkül. Ahhoz, hogy válságos állapotomból kijussak, egy halom népi orvoslásról szóló irodalmat elolvastam, majd kiválasztottam közülük egyet.



Recept:


Vegyenek három citromot, 250 gramm zellergyökeret, 120 gramm fokhagymát! Mindezt darálják át húsdarálón, és tegyék bele egy háromliteres üvegbe! Öntsék fel az egészet lobogó forrásban lévő vízzel, fedjék le az üveget, és egy éjszakára helyezzék dunsztba!



Reggelente – éhgyomorra, evés előtt 30 perccel – 70 grammot (tehát nem egészen egy decit) igyanak belőle, három hónapon át! A háromliteres üveg tartalma egy hónapra elegendő.”


[link]

2015. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!