Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg lettem és azóta a...

Cukorbeteg lettem és azóta a barátaim nem foglalkoznak velem. Mit csináljak? Régebben elhívtak egy sörre, néha egy vicces cigire. Elvoltam a barátaimmal és a legjobb barátom is másabb lett.

Figyelt kérdés
Azt mondja nem akarja, hogy bajom legyen, amikor vele vagyok.. de nem akarok már inni meg minden, hogy magyarázzam ezt el, amikor "kezdő " cukros vagyok? Vagy csak most elsőnek féltenek? :(

2014. aug. 14. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy téged nem zavar, hogy nem ihatsz. (Amúgy ihatsz cukorbetegen, csak ki kell tapasztalni mire hogy reagálsz, meg persze számolni, enni mellé, mérni, lőni.)
2014. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de őket lehet, hogy igen...
2014. aug. 14. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem az igaz barátaid...

Én is cukorbeteg vagyok, iszok, csak keveset. Senkit se zavar, tudják hogy ez van.

2014. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akit a legjobb barátomnak gondolok, azt mondta, vigyázzak magamra és nem akarja, hogy valami bajom legyen... persze nem mondta, hogy mi van... de járnak bulizni, engem azóta nem hívott. 21 vagyok
2014. aug. 14. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet sose értettem, nem a te életed? :D Nekem is beszóltak már, hogy pl. miért iszom a málnaszörpöt (tán mert édesítős).
2014. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem áll mellettem a haverom, pedig most jó lenne, hisz ez nekem teljesen új helyzet.
2014. aug. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!