Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legviccesebb, legfont...

Melyek a legviccesebb, legfontosabb, legjobb részek a Szívek Szállodája (Gilmore Girls) című sorozatból?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek epizóddal és résszel ellátni a hozzászólásokat,hogy ne össze vissza kelljen keresgetnem a 7 epizód között és ha lehet akkor jó sokat írjatok! Köszi :)

2014. márc. 6. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó és fontos rész van. Nem tudnám ide leírni őket.
2014. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sem tudok választani,ezért kértem segítséget! :D De azért köszi. :)
2014. szept. 28. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly kérdés volt amúgy? Nem hallottam még emberről aki tényleg nézi ezt a sorozatot... Elég hihetetlen.
2015. okt. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld nézik! :) Eléggé sokan. :D Bár te biztosan nem vagy köztük és ez maradjon is így. :) :p
2015. okt. 25. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:

A korodat megkérdezhetem? Miket szoktál még nézni a TV -ben? Filmekből mik a kedvenceid? Bocsánat a kérdés halmaz miatt, csak szeretném belőni milyen típusú nő az aki ilyen sorozatokat néz. Ha fiúhoz/férfihoz van szerencsém, akkor sokkal nagyobb a baj mint gondoltam...

Bocsánat előre is ha tapintatlan vagyok.

2015. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy milyen típusú nő néz ilyet? Elmondjam? Elmondom. :) Olyan aki egy kis kikapcsolódásra vágyik,szeretne egy jót nevetni,mosolyogni egy fárasztó nap után. És nem,nem vagyok ilyen magamba fordulós,antiszociális,depressziós lány,mielőtt még ezt feltételeznéd. :D Nem azért nézem,mert így egy másik,poénosabb világban találom magam. Élvezem az életem,nagyon is. :) Hogy hány éves vagyok? Találd ki. ;)
2015. okt. 28. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A humor az Igy jártam anyátokkal, meg a hasonlók. Ez nem kimondottan vígjáték sorozat,remélem azt tudod.


A Találd ki a koromat mondatodból persze a korodon kívül más is nyílvánvalóvá vált... Azért minden jót. :)

2015. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,de azt hiszem ezt most befogjuk fejezni. :D Nem akarok veled itt "veszekedni". Tudtad,hogy nőtől/lánytól megkérdezni az életkorát nem illendő? Egyébként akkor én megkérdezhetem a te korodat? Ezen kívül,kérlek ne kritizálj másokat,hogy mit néznek. Engem sem érdekel az,hogy te mit csinálsz otthon. Ez egy teljesen átlagos kérdés volt az engem érdeklő témával kapcsolatban,nem kellett volna beleszólnod,mert nem tette neked kötelezővé senki. :)
2015. okt. 31. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez az internet, itt mindent szabad. Barátkozz meg ezzel, egyszerübb lesz az életed. ;)
2015. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. :D :)
2015. nov. 1. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!