Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A köszvény - húgysav túltermel...

Mi a fene kérdése:

A köszvény - húgysav túltermelés- mennyi idő alatt gyógyul? Mindenféle gyógymód érdekel/ gyógyszer, életmód, füvek, teák/és főleg biztatás?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 09:28
 1/3 anonim válasza:
hány éves a beteg, és kb mióta jött elő neki?
2014. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szóval szerintem a két fenti tényezőtől nagyon függ, nekem 16 éves koromban jött elő, először csak kicsit "recsegtem" 20 éves koromban már járni és írni is alig tudtam, nekem sok folyadékkal, erős diétával és napi 2 milurittal 6 hónap alatt annyira feloldódott hogy már hossz távot tudok futni, amugy ha eszel vöröshust és berugsz egyszerre akkor kb 3 amig rendbe jössz diétával
2014. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, 60 éves nő, és most jött elő másodszor, ennyire élesen. Milurit és diéta, mostmár szűnik az iszonyú fájdalom -egy hete-. Egyébként vöröshúst nemnagyon fogyasztunk, inkább baromfit. Hát ezt dobta ki a gép. köszi a biztatást.
2014. aug. 24. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!