Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt mar olyan hogy valakinek...

Volt mar olyan hogy valakinek a koponya ct utan osteomat talaltak?

Figyelt kérdés
Az van a papiron hogy valoszinuleg osteoma. Nektek okozott valami tunetet erdemes elmenni neurologushoz ezzel? Vagy sulyosabb dolog lehet?
2014. aug. 18. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mindenképp jóindulatú és nagyon lassan fejlődik. Ha kétségeid vannak menj el. Nekem meningeomám volt. Az is jóindulatú, de végül műteni kellett.
2014. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2014. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meretet nem irnak csak hogy osteoma valoszinu.
2014. aug. 18. 13:36
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Csak az a baj hogy nem tudom hogy a faradekonysagomnak, feledekenysegemnek koze van ehez ezert kezdtem el aggodni. Meg nem voltam neurologian nem tudom milyen vizsgalatot vegezz mri- re kuld?
2014. aug. 18. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az MR mutatja ki legpontosabban az agyban lévő elváltozásokat. Okozhat fura tüneteket egy jóindulatú elváltozás is, ha nagy és nyom bizonyos központokat. Egyébként nem hiszem. Pont azért jó elmenni neurológushoz. Jobb tisztázni, hogy mi is van ott pontosan, másképp mindig találgatni fogsz.

1-es voltam

2014. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze. Nekem lassan 4. éve hogy felfedezték. Kb. pinponglabda méretű. Akkor a fül-orr-gégész lebeszélt a műtétről, mert kockázatos, és más műtét is kellett. Egy éve már, hogy bejelentkeztem ennek az eltávolítására és még mindíg az ígéretek földjén járunk. Szóval ha tényleg az, vértezd fel magad türelemmel (vagy nyisd ki mélyen a pénztárcádat, hátha attól gyorsabban forognak a bürokrácia kerekei).
2015. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!