Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Most azt...

Terhes vagyok. Most azt mondta a doki aki vizsgált, hogy 2 héttel el van maradva, vagy valahogy kissebb a magzat. És, hogy a koponya körvonala nem jól kivehető. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Eddig nem volt semmi gond? Én megnézetném másik dokival is, meg gondolom visszahívott kontrollra.
2013. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elküldött másik helyre ultrahangra ahol jobb a gép.Eddig jónak tűnt minden,de eddig másik orvosnál voltam.Most ez a doki azt mondta,hogy a méretei alapján kissebb,de csak lehet kissebb a terhesség,remélem nincs baj.ő most azt mondta 10 hetes vagyok nem 12.Ès a koponyája sem jól kivehető.Remélem nincs semmi baj.
2013. febr. 18. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia nekem az elején volt ilyen de 10 hetes kora körül rendeződött. Nekem annyi volt hogy 4-5-6-7mm-el kisebb volt a CRL mindig, ez baromira bántott, de 10 hetes UH-ra behozta a lemaradást! :)
2013. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!