Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék ellene? Kezd...

Mit tehetnék ellene? Kezd elviselhetetlenné válni! SOS!

Figyelt kérdés
Valószínűleg pánikbeteg vagyok, és napi szinten törnek rám brutális pánikrohamok. Ilyenkor azt érzem, megmagyarázhatatlan okból meghalok, az egész testem remeg, és rettegek, de nem tudom mitől. Szédülök, és úgy érzem, "eljött a világvége". Általában 1 óra alatt levonul, de tegnap este hattól egészen éjfélig tartott, kisebb megszakításokkal. Nyugtatót szedek naponta, de egyre kevésbé hat. Hogy lehetne megszűntetni? (17/f)

2014. aug. 22. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok elfoglaltsággal, munkával (fizikait is beleértve).
2014. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tesómnak is volt ilyene,egyszerüen elfoglalta magát elkezdett sportolni eljárni barátokkal,olvasni,rajzolni.Már 2éve csinálja ezeket és egyre jobban érzi magát. Kevesebbszer jönnek rá úgymond ilyrn rohamok. Nyugtatóbol is már csak homeopátiásat szed. Szóval röviden annyi ,hogy foglald el magad. Mint már elöttem is írták.
2014. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a könyvet szerezd be és csináld végig. Remelem sokat segít...

2014. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!