Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap megtudtam, hogy rákot...

Tegnap megtudtam, hogy rákot diagnosztizáltak nálam és holnap hajnalban jön haza a férjem az édesanyjától és nem tudom hogyan közöljem vele? Mit tegyek? Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 23:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
32%
Mellrák?
2014. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
54%

Biztos, hogy rák?

Ha nem akarod még elmondani, ne mondd el neki

Csak később

2014. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Ha biztosan tudod az eredményt, el kell mondanod neki. Úgy is észrevenné, hogy valami nincs rendben. Semmi értelme halogatni. Ha nem tudod a pontos eredményt, akkor még várj vele.
2014. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom...Ha el szeretnéd neki mondani, úgyis megtalálod a módját. Ezt nem lehet előre eltervezni, a körítés meg nem sokat változtat a lényegen, őt meg az fogja érdekelni.
2014. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

Vagy mondd azt, hogy "lehet, hogy nagyon súlyos betegségem van, de még nem tudok közelebbit"

Mondjuk attól is függ, mennyire súlyos eset - ha lehet műteni, akkor beszéld meg vele, hogy minél hamarabb kéne menni műtétre és kérd meg, hogy segítsén neked

2014. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Biztosan kell a segítsége,de eddig úgy látják,hogy rák még a holnapi napon készítenek egy tesztet és abból fog biztosan kiderülni!
2014. aug. 23. 23:48
 7/39 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogyha még nem biztos, akkor érdemes-e erről szót ejteni - vagy mondd el neki, mennyire félsz

vagy csak annyit mondj egyelőre, hogy "valamit találtak", de még nem tudják pontosan mi az

2014. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a legfurcsább,hogy életemben egyszer sem szívtam cigit,egészségesen élek,sportolok és pont tüdőrák?? Én nem tudom mihez kezdek de ez nagyon letört!
2014. aug. 23. 23:53
 9/39 anonim ***** válasza:
11%
Elhiszem, hogy letört, bele se merek gondolni. :( Azért fordulhat elő ilyesmi az egészséges életmód mellett, mert ennek lelki okai is vannak. A tüdő elvileg a haláltól való félelmet jelenti.
2014. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Utolsó irhatok privt uzenetet?kiváncsi vagyok a véleményére.
2014. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!