Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyákos a székletem egy ideje...

Nyákos a székletem egy ideje és az alhasam is fáj. Sűrűn járok wc-re. A Salvus gyógyvíz jó esetleges bélgyulladás kezelésére? Vagy tudtok esetleg olyan szert, ami jó a bélrendszeri problémákra, bélgyulladásra, bélhurutra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy orvos erre egészen jó szereket tudna neked felírni...
2014. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es válaszadónak igaza van. Orvos! Amíg nem lesz még súlyosabb!
2014. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lassan egy honapja kezdödött a történet, éles fájdalom bal oldalt (vastagbél leszálló ága) és gyomor tájékon, ügyelet szép kis kezdö doktornéni (valószinüleg bélgyulladás) diéta probiotikum ha nem javul háziorvoshoz menjek, el is mentem(helyettesitették) akkor irt egy antibiotikumot, mivel karácsony környékén szabadságon voltam , gondoltam ráérnék egy vér vizelet széklet vizsgálatra na meg egy ultra hangra, elmentem még egyszer a házi orvoshoz a mi orvosunk rendelt, ennyit mondott ha nem használt a (helyettesitő által felirt) antibiotikum akkor majd ir másikat meg savcsökkentöt meg probiotikumot (anti mellé) meg smectát ha megy a hasam. Hazajöttem és eldöntöttem, vagy korház vagy alternativ gyógymód de 5000 forintért nem veszek oolyan gyógyszer csomagot ami egymás mellékhatását tünteti el, ekkor jött a Salvus rá van irva bél gyomor hurut stbre ajánlott napi 2szer 1 deci, Életmód váltás és salvus segit ugy látszik, életmód váltás alatt semmi csipös semmi füszeres kevesebb zsiros füstölt és kevesebb édesség na meg kevesebb só, kevesebb gyorsétterem napi 5 étkezés sose lakom jól csak félig
2016. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!