Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Este már rosszul éreztem magam. Reggel nem volt semmi bajom úgy 1 órán keresztül, utána brutálisan fájni kezdett a vállam és megint kicsivel később fájt a lélegzetvétel is. Azóta enyhült kicsit a fájdalom, de főleg mély levegőnél fáj a bal vállam és gondolom a tüdőm az ami még fáj meg talán a torkom. Tegnap este lement sétálni egy órát egy ingben, nem volt hideg, én inkább mondanám azt, hogy kellemes idő volt meg ettem egy fagyit, lehet ez tett be? Mivel lehet ezt kezelni?
2014. aug. 26. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, nagyon ijesztő volt, délután kezdett nagyon fájni a vállam és fájt a levegővétel, estére belázasodtam, valami vírus kaphatott el, nem ártana ha elmennél a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a mellkasod, nincs-e nagyobb baj.
2014. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!