Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 napig nem jelent meg a...

4 napig nem jelent meg a voros csik, nem mentem surgossegire, van esely ra hogy esetleg bajom van? (macskaharapas, tobbi lent)

Figyelt kérdés
4 napja megharapott a macskam , de nem tortent semmi , nem indult el a piros csik , veszettnek nem veszett semmi jelet nem mutatja , mindig velunk volt tappal etettuk ,es eppen adtam neki fasirtot es ahogy odanyujtottam neki raharapott az ujjamra is , de amugy nem agraeesziv cska ha kajarol van szo , olyankor megallithatatlan :) 2 eve kaptam antitetanus inyekciot...

2014. aug. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi dolgod vele. Tetanusz még bőven érvényes. Annyi van csak, hogy akár Betadinnal naponta átkenheted a sebet.
2014. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen a seb.
2014. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szepen begyogyult , eleg mely volt a seb felig nyitott is , kinyomtam belole csomo vert es megmostam , fertotlenitettem ,most nem faj ha nyomogatom , nem is piros korulotte ,semmi jel nincs h baj lenne , csak szeretnek biztos lenni benne...
2014. aug. 17. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Lekezelted , ahogy kell. Gyógyul is. Akkor mit akarsz még biztosra?
2014. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat ck nm volt oltva a macska meg semmi , de amugy tiszta egeszseges volt meg macskakajat kapott , szarazat,szaftosat , mindent mi ...macskaszem-szaj ingere ...
2014. aug. 18. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem dagad, nem pirosul, nem lilul, és nem fáj, ha hozzáérsz, akkor nincs bajod.
2019. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!