Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsége lehet ennek...

Milyen betegsége lehet ennek a tenyérnek (kéznek)?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szerintetek mi lehet a baja édesanyámnak a kezének?

Ég (mintha szurkálnák tűvel) viszkető érzés, kirepedezik. Lassan 3 hónapja (de szerintem már több ideje) ilyen a keze.


Próbált kenőcsöt (ekcéma elleni, aztán school krém, exoderil kenőcs... picit enyhül, de aztán megint ki újul neki)


Valaki találkozott már ilyennel?


//Egyébként a lábán is, a sarkán ilyen tünetek vannak, ott szinte néhol ki van nyílva a bőr, meg van keményedve, nem bír szinte rajta járni, bár most azt mondja már ott picit javult a helyzet.//


Néhány kép a kezéről.:



[link]


[link]


2014. aug. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ránézésre azt mondanám, hogy szemölcs, de azért azt észrevették volna. Szerintem menjetek magán bőrdokihoz, mert a körzeti, legalábbis nálunk (Budapesten lakom) semmit sem ér. Én is már többször is a magánnál kötöttem ki, 10 ezer forint, de azonnal kaptam rá olyan kenőcsöt, ami használt is, míg a körzeti csak hatástalan, szarokat írt fel.
2014. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs cukorbetegsége? Nem dolgozik olyan helyen, ahol bármiféle vegyianyagnak ki van téve (akár mosószer, mosogató- és tisztítószer) ??
2014. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, de természetesen mosogat, és mos is, kézzel is.
2014. aug. 26. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A sarkon levő bőrkeményedést ki lehet áztatni langyos vízben (lábfürdő), tegyen bele fertőtlenítő tablettát
2014. aug. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha ki van repedezve

(mert belemegy a baktérium)

2014. aug. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!