Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1000 Emberből csak 8 születik...

Aramnd kérdése:

1000 Emberből csak 8 születik az én típusú szívbetegségemmel. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit tettem előző életemben,de valószínű hogy most kapom érte az ívet rendesen.
2014. aug. 28. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az Ezotéria kategóriába kellett volna feltenned.
2014. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi baja van a szívednek?
2014. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én pont ezt írtam, hogy nemtudom mit tettem előző életemben... csak nekem igen súlyos ételallergiám van. De azért ez a szívbetegség kezelhető vagy esetleg gyógyítható valamennyire?
2014. aug. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg 3 olyan betegségem van, ami baromi ritka, de bekaptam mindhármat, 3 in 1.

És akkor mi van? Még mindig jobban örülök ezeknek, amikkel együtt lehet élni, mint a ráknak. Pedig a rák nem ritka. Hogy van akkora szerencsém, hogy 3 ritka betegséget kaptam el 1 gyakori helyett (kpp-kop)?

2014. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!