Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kilegzeskor lassabb pulzus...

Kilegzeskor lassabb pulzus normalis?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogyha hosszu ideig tarto ulo helyzebol felallok, es gyorsan futok par kort, magas pulzust elerve, es hirtelen megallok, kilegzeskor joval lelassul a pulzusom. Belegzeskor pedig visszagyorsul.

Benttartott lelegzetkor pedig 20 bpm-el lassul nyugalmi allapotban, ez nalatok is igy van?


Tegyuk hozza elegge edzetlen vagyok, es sok ulo munkat vegzek. Mar regebb ota stresszhatasra kisse zsibbad a hatam, bar ha mozgok elmulik, es nincs legszomjam mozgaskor. Par eve volt ekg-m az normalis volt.


Menjek orvoshoz, vagy felesleges, es normalis a pulzus ilyenteru ingadozasa?


(Mindez azert merult fel bennem, mert olvastam egy oldalon, hogy az egeszseges pulzus allando. Persze gyorsan rajottem hogy egy alternativ gyogyaszatos bullshit oldal volt ez, tehat szkeptikusan fogadtam... de kivancsi vagyok nalatok milyen ez)



#pulzus #szívverés #szív #alternatív kamu orvoslas #paradox pulzus
2014. aug. 28. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális. Légzési aritmiának hívják.
2014. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

... és a hátközép zsibbadása a szív vonalában, plusz néha jelentkező enyhe beleszúrás, félreverés? (ezek nagyon ritkán hetek-hónapok alatt csak 1-2x)


Összefügghet pl vizsgaidőszak stressz/mozgáshiány stb-vel?


26 éves létemre magas a koleszterinszintem 5.9 volt legutóbb... Lehet kezdeni kéne vele valamit.

2014. aug. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!