Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy évvel ezelőtt diagnosztizá...

Egy évvel ezelőtt diagnosztizált pancolitis ulcerosa magyarul teljes vastagbelet érintő gyulladásom van. Jelenleg tünetmentes vagyok viszont gyógyszert napi szinten szednem kell. Pentasa granulátumot napi 2X . Útifűmaghéjat szedi valaki?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat olvasok az útifűmaghájról ami egy különleges rostforrás és kitűnő méregtelenítő szer kíméletesen tisztítja a beleket, segít a hasi puffadás és székrekedés megszüntetésében.

Egy különleges rostforrás és kitűnő méregtelenítő szer kíméletesen tisztítja a beleket, segít a hasi puffadás és székrekedés megszüntetésében.Ugyan ebben a betegségben szenvedők véleményére lennék kíváncsi és esetleg van a tarsolyukban valami "csodaszer"?



2014. szept. 2. 09:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Hahó valaki vagy valakik senki nem tud tanácsot adni?

Nincsenek itt ilyen betegségben szenvedők?

Kinek mi vált be? Milyen tea vagy szer?

Ki milyen kúrát használ?

2014. szept. 3. 17:28
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én tudok segiteni. Van egy chron csoport facen, aminek enis tagja vagyok.vha gondolod irj üzit es beveszlek. Ott minden kerdesre valaszolnak, segitenek. Mindenki baratsagos
2014. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a hozzászólásodat kedves vagy.

Írtam privit.

Szép napot :)

2014. szept. 23. 06:13
 4/5 mrtechnikus válasza:

ajánlom a méz használatához és kerüld a sok.......sok

E-betűt ez még egésséges ember részére is halálos.

Ajánlom még a vitaminokat én xylamin szedek a rettenetek mellet.

2015. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 stemai válasza:
Egy éve küzdök ezzel a betegséggel. Szteroidot szedek és Salofalk-ot.Diétázom ,bab,borsó lencse káposzta savanyúságok eper málna füge szénsavas italok tej kizárva.Március végén voltam béltükrözésen.Enyhe idült gyulladás jelei láthatóak. Nem derült ki sem Chron sem colitis ulceroza.Napi kétszer megyek Wc-re.Különösebben nem fáj semmim. Az izületeimet érzem,de 68 éves vagyok és 27 éve mindkét csípőmbe protésist operáltak.Nagyon nem szeretnék már szteroidot szedni.Sok vitamint szedek:A,B,C,D,E +multivitamint.Ha nem lesz rosszabb ezzel még eléldegélek .Üdv.
2022. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!