Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaha bármilyen követke...

Lehet valaha bármilyen következménye annak, hogy egy pszichiáter diagnosztizált nálam bizonyos betegségeket?

Figyelt kérdés

az egész kezelés egy bullshit volt, a diagnózisokat (5 féle összesen) pár találkozás után hozta, méghozzá nagyrészt tévesen.

otthagytam őt, és leálltam a gyógyszerekkel amiket felírt.

lehet ebből valaha is bármi hátrányom? úgy értem, hogy pl. ha munkát keresek vagy ilyesmi.



2014. jún. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el, ők nem fogják tudni.
2014. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de ez biztos? állítólag bármikor visszakereshető...

meg ha bármi másféle bajom lesz, akkor ott lesz a kórtörténetemben és úgy fognak kezelni, hogy ténynek lesz tekintve, h pszichiátriai beteg vagyok, aki nem szedte aztán be a gyógyszereit :S

2014. jún. 10. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiáternek az a dolga, hogy olyan betegeket gyógyítson (gyógyszerrel), akikhez a pszicholóus már kevés. Ezzel annyi a baj, hogy a legtöbb pszichiáter azt képzeli hogy a legkisebb kamaszhiszti is az ő hatásköre, és képes beszippantani minden szomorú embert, ráfogni hogy súlyosan depressziós, gyógyszeres kezelésre van szüksége. Persze a legtöbb ember, csak arra vágyik hogy végre valakinek kiönthesse a szívét.

Nekem is írtak fel gyógyszereket, mert állítólag meghaltam volna ha nem szedem, ahhoz képest mikor szedtem őket, rosszabbul lettem.

Jól tetted hogy abbahagytad. Az orvosok is tudnak korruptak lenni, sokan vannak akik jutalékot kapnak a gyógyszergyártótól.

Amúgy meg orvosi adatokat szigorúan tilos kiadni, tehát ha a leendő munkáltatód megpróbál szimatolni utánad és a doki kibeszéli mi volt veled, bevonhatják a praxisát.

2014. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!