Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás vagyok, egész nap...

Náthás vagyok, egész nap fújom az orrom, mit csináljak, hogy holnapra elmúljon?

Figyelt kérdés
Kedden fáztam meg, a torkom is nagyon fájt, vettem be rá gyógyszert, a torokfájásom teljesen elmúlt, viszont még mindig nagyon taknyos vagyok. Nagyon fontos lenne, hogy holnapra elmúljon, vagy legalább enyhüljön. Nincs itthon orr spray, ha lehet, gyógyszer nélkül szeretném megoldani. Ötlet?
2014. szept. 6. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamillás inhalálás,nátika segít.
2014. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod megoldani. Még gyógyszerrel sem múlik el egyik napról a másikra a nátha.

Ha az orrváladékod fehéres, nincs lázad, akkor valószínűleg vírusos fertőzésed van, de annak is kell pár nap, mire legyőzi a szervezet és ha legyőzte a vírust a szervezet, akkor a nátha is el fog múlni.

De ez nem máról holnapra fog bekövetkezni. Az orrspray-vel is csak a kellemetlenségeket tudod enyhíteni, mint az orrdugulás, orrszárazság, stb., de magát a náthát, a fertőzést az orrspray sem kezeli. Sőt, a vírusos fertőzésre nincs is gyógyszer, azt a szervezet maga győzi le.

2014. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyömbér
2014. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Aspirin plus C szokott segíteni ilyen gondoknál. Mikor érzem, hogy kezdek megbetegedni, és főleg ilyen tüneteknél, mint pl a nátha. Lehet hogy nem egy-két nap alatt, de szerintem segítene.
2014. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Hozzátenném még, hogy én sem vagyok a gyógyszerezés híve. Ha lehet mindig anélkül oldanám meg, de nekem tényleg az válik be. :) Azért ajánlottam. Mihamarabbi gyógyulást!
2014. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én se szoktam gyógyszert szedni, de most nagyon fontos lenne, ha holnapra legalább annyival jobban lennék, hogy ne kelljen egész nap szinte folyamatosan orrot fújnom.
2014. szept. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!