Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk, azt mondta azért mert nem szerelmes. Ma hívott, hogy megkérdezze hogy vagyok és hogy elhívjon holnapra egy olyan egész napos programra a barátokkal, ahova együtt szoktunk menni. Nem tudom elmenjek-e!?

Figyelt kérdés
Elmesélte, hogy rosszul érezte magát és hiányoztam neki. Miközben nem mostanában mondott nekem utoljára ilyet.Én szeretem őt és szeretnék vele lenni.Azt mondta biztos neki se menne még az átállás,úgyhogy lehet néha megsimogatna vagy megcsókolna.Így most kétségeim vannak,hogy nem-e bánta meg a szakítást.Lehet csak túl egyhangú volt már a kapcsolat és egy kis szünet kell,hogy rájöjjön mégis szeret? Nem tudom mitévő legyek. Hosszú kapcsolat volt,így nagyon is ismerem,ezért kérlek ne írjatok olyanokat,hogy biztos csak szexet akar,mert tudom,hogy ő nem olyan.
2013. júl. 19. 23:27
 1/5 anonim válasza:
100%

ha szereted,menj el

nezd meg mi lesz

2013. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
no way
2013. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem csak szexet akar, de lehet, hogy már igazán téged sem. Nekem kicsit úgy tűnik, megijedt az egyedülléttől. Ha szereted, várj rá, adj neki időt, de lehet, hogy a végén mégis elhagy, és csak pazaroltad az idődet és az érzéseidet.
2013. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Voltam ilyen helyzetben. Furcsa volt a változás és meg akartam tartani egy baráti viszonyt. Az exem persze reménykedett és így egy ideig még összejártunk szexelni. Egy pillanatra sem gondoltam, hogy folytatni akarom a kapcsolatot.

Nehezen viselte, hogy már más lányokkal is ismerkedek, később pedig biztosan megviselte az is, hogy egy ideig az ingyenk@rvám volt.

2013. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: hogy lehetsz te ilyen tapló bunkó. Majd visszakapod ugyanezt mástól,ne aggódj.
2017. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!