Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mozgáshiány alvászavar vagy...

Mozgáshiány alvászavar vagy ételérzékenység?

Figyelt kérdés

Mostanában nem igazán élek egészségesen. nem mozgok csak ülök és mellette nem táplálkozok túl rendszeresen és nappal alszom és éjjel vagyok ébren.(kb úgy hogy fekvés reggel 6-8 kelés pedig olyan délután 4-6) kb 5 hónapja csinálom ezt meg kihagyom a reggelit napi egyszer eszem és ez az egész most kezd "hatni"(gondolom).

Tüneteim: Egész napos nyomottság,fáradtság érzed,alacsony pulzus(60 körül),nappali émelygés ami késő éjszakára elmúlik,Rosszul alszom van hogy több óra mire elalszom,szájszárazság(gondolom emésztőrendszer miatt), napi kb 2 óra hányinger,étvágytalanság,hideg végtagot,néha szédülés,erőtlenség/gyengeség,enyhén depresszív hangulat,halálfélelem/szorongás is néha.

A fent leírtaktól van ez vagy mi lehet? arra is gondoltam hogy Ételérzékenység de nem tudom pontosan melyik a kiváltó ok vagy esetleg mind ,és hogy mit tehetek hogy jobb legyen? úgyhogy tippeket várok hogy mit hogyan csináljak szerintetek és mi lehet a probléma.



2014. szept. 6. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Először egyél valamit, ha a vércukorszint folyamatosan alacsony annak lehetnek ilyen tünetei! Ha nem megy is egyél pár falatot 3 óránként és igyál rengeteg vizet! Ha nem enyhülnek a panaszaid menj orvoshoz! Vérszegénység is okozhat ilyen tüneteket!
2014. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi igazad lehet. Van egy jó barátom aki laboros majd beugrok hozzá gondolom ott ezek egyből kiderülnek.nem is gondoltam vashiányra/vérszegénységre pedig elég kézenfekvően hangzik ,főleg hogyha jól tudom akkor a fejlett országok lakosságának kb 20-40% aránya szenved ebben a betegségben.(fejlődőnél meg még több) szóval igazad lehet.
2014. szept. 10. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!