Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jó magán pszichoterapeuta,...

Jó magán pszichoterapeuta, pszichológus, vagy pszichiáter aki segíthet pánikbetegségből kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Lassan két éve küzdök a betegséggel, és folyamatosan csak bíztattam magam hogy le tudom győzni de nem megy. Segítségre van szükségem.

Ha valaki tud ajánlani jó hírnévvel, referenciával rendelkező terapeutát, doktort megköszönném. Tisztában vagyok az árakkal, ebben az esetben az nem tétel.


Köszönöm'



2014. szept. 11. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább kineziológiát, SVT-t, Deekshát, családállítást, stb. alkalmazz erre rendszeresen, mert avval sokkal hamarabb megvan.
2014. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bevallom kissé túlzottan is materialista vagyok, így semmi tapasztalatom nincs a természetgyógyászat és a spirituális módszerek területén. Utánnanéztem de kicsit kifejthetnéd ha gondolod.

Nem azt mondom hogy élből elutasítom az ilyesmit, de nem igazán hiszek bennük, és gyanítom ezért rám a hatásuk is gyengébb vagy hatástalan lenne.

2014. szept. 11. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szorongásos problémákkal kerestem fel a doktort, pszichoterapeutát akihez járok. Hétről -hétre jobban vagyok,nekem segített.
2015. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!