Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehetne tenni, ha székreke...

Mit lehetne tenni, ha székrekedésem van? Tovább lent

Figyelt kérdés
szoval már mindent kirpobáltam orvostol orvosig járkáltam, korházban beöntést is adtak, és az sem segitett!! sirva jöttem ki...igen, mert ezek a marhák még ki is engedtek, holott már kezdtem belázasodni, végül az a lötty segitett, amit vastagbél tükrözés elött adnak..évek ota naponta aerobicozom, eszek zöldséget, gyümölcsöt mindennap! natur 100% szilvalére (Ami fél liter) még megiszok lanygos meleg vizes tejet...majd rá erös fekete kávét..semmi.. szennalevél tea, mályva tea már nem használ..parafinolajat minden étkezés elött iszok egy kanállal, salátát eszek elötte egy kanál lenmagolaj... utifüvet szedtem, gyogyszereket...semmi..mi van még, amit kiprobálhatnék? ja, és napi 3-4 litert iszok :-( tipp? tanács?

2014. szept. 12. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leirni, hogy akupunturás kezeléseket is kaptam, és oszteopátnál is jártam, hogy beinditsuk a bélmozgásokat...
2014. szept. 12. 20:40
 2/4 anonim ***** válasza:
először is az eddig szedett hashajtókat felejtsd el, pláne, ha régóta szeded... hozzászokott a szervezeted, és így többet árt mint segít... ha még nem próbáltad, akkor ricinus olaj, teljes kiőrlésű élelmiszerek, zabpehely, natúr joghurt, gyümölcsből zöldségből is inkább a finomrostozottságúak a jobbak, pl barack, sütőtök, stb. nekem a szilvalé soha nem használt, a frissen facsart almalé annál inkább.... a tej, ha nem vagy laktózérzékeny szintén nem csinál semmit... helyette inkább igyál gyömbérteát... szedj magnéziumot és persze a jó csípős ételek is segíthetnek... pl egy jó adag csípős kínai kaja sokak problémáját megoldja :) remélem találsz valamit ami segít
2014. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy pszichiáter szakorvos felkeresését is javaslom, mert számomra kicsit pszichoszomatikusnak tűnik ez a történet.
2014. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat! a gyömbérteát kiprobálom :), sajnos, igen...lehet benne valami, elég sokáig a szönyeg alá sepertem a dolgokat, álmomban probálom feldolgozni, legalábbis az álmaim erre utalnak..azt hiszem kénytelen leszek szembe nézni a tényekkel, akkor hátha megoldodik ez a probléma is.
2014. szept. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!