Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek agydaganatom van?

Szerintetek agydaganatom van?

Figyelt kérdés
lassan 6 eve rendszereden faj a fejem kb 2 naponta. Az orvosok nem tudjak h mi a bajom. Neurulogusnal mar tobbszor is jartam o azt nondta hogy a stressz miatt es nem tud velem mit kezdeni az iskolabol nem tud kiiratni. 2 hete osszefejeltem az edzostarsammal. Egy hete penteken este elkezdett fajni a fejem de szokatlanul amikor mozdulatlan voltam tompan fajt de mikor felultem/hirtelen mozdulatnal/nagyobb levegovetelnel elkezdett iszonyatos modon luktetni azt hittem szetrobban a fejem aztan lefekudtem aludni de este szamtalanszor felkeltem erre az idegtrpo lukteto erzesre. A fajdalmam reggelre sem mult el sot...a kezem elkeuzdett remegni es bizseregtek az ujjaim a labaim elenhezultek kb mozdulni nem birtam ugy ereztem magam mint egy magatehetetlen ember. A nap kozepere a fejfajasom enyhult majd elmult de a kezremeges es a szedulesem nem. Azota egy het telt el a szedulesek kb mindennaposak a kezfejem/ujjaim bizsergese szintugy. Mostmar hanyingerem is van. Latadzavarnak nem tudom h szamit e ha alapvetoen szemuveges vagyok de csak tablahoz kell az utcara nem es neha a latasom megjavul es tisztan latok mindent. Tegnap voltam orvosnal akinek elegge megijesztett a tekintete mikor a tuneteimet soroltam majd elkuldott szemeszetre es a beutalora rairta h surgos. Vervetelre hetfon megyek csutortokon pedig vissza a szemeszetre pupillatagitasra. Mit gondoltok mi lehet a bajom?
2014. szept. 13. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es azt kihagytam h nagyon faradekony vagyok. L/16
2014. szept. 13. 15:10
 2/5 zabmester ***** válasza:

Tehát akkor már régebb óta visszatérően fáj a fejed, de ez a mi most van, ez másmilyen?

Valószínű, hogy ez az összefejelés lehet a ludas, talán agyrázkódás? Mondjuk ha voltál orvosnál, akkor ez kiderül előbb-utóbb. Azt nem hinném, hogy agydaganatod lenne, az már rég kiderült volna, ha ennyiszer vizsgáltak a fejfájásod miatt, de azért azt mindenképp deríttesd ki, hogy mi a gond és mit lehet ellene tenni.

2014. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomás probléma is, de az is kiderült volna már gondolom.
2014. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Victorique* ***** válasza:
Sajnos mi nem vagyunk orvosok, hiába is próbálunk segíteni. Viszont ez semmiképpen nem normális, ne hagyd annyiban, amíg meg nem találják, mi a probléma.
2014. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


megnyugtatlak. Ha agydaganatod lenne, már sokkal vészesebb tüneteid lennének! Hidd el, már rég kiderült volna...

6 év rengeteg idő.


Azt nem tudom, mi bajod van, de biztos nem daganat.


Volt a családban fiatal lány, akinek agydaganata volt, gyorsabb lefolyású betegség az...

2014. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!