Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sportolo vagyok es van egy...

Sportolo vagyok es van egy eleg nagy gndom, amirol nem merek es ugy gondolom nem is fogok merni beszelni senkinek. Fel eve bulimias vagyok. Az allapot egyre romlik. Nemtudom mit csinaljak es nagyon felek. Hogyan tudnek kigyogyulni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz
2014. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Eloszor is sokkal egyszerubb lenne ha felkeresnel egy pszihologust, de teljes mertkben megertem ha ezt nem mered. Ettol fuggetlenul nem jo amit csinalsz. Egyebkent gondolom lany vagy. Elso lepes a gyogyulas fele hogy megtanuld bennt tartani azt amit megettel. Lehet oriasi buntudatod, de az jo kezdet ha mar legyozod a vagyat hogy ki is add. De persze a gondolkodasmododon is kell valtoztatni, az mar johogy zt megkerdezted hiszen akkor benned is van hajlandosag a gyogyulasra. Keresd meg az okat hogy miert teszed amit teszel. Lehet egy lelkiserelem, egy szamodra fontos ember elvesztese, kenyszeresen megfelelni vagyas. Satobbi. Tanuld meg ezt kezelni mashogy levezetni, ne azzal hogy magad sanyargatod.

Persze a legjobbmegoldas felkeresni egy szakembert. En kb3 honapja nem mutatok semmi jelet arra hogy eveszavaros lennek, ennek ellenere meg nem voltam szakembernel, megoldottam magam. En egyebkent ednos voltam. De hidd el nem erte meg.

Sok sikert: egy valaki aki tudja mit erzel

2014. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segítség nélkül nem fog menni. Rengeteg jó pszichológus van, akik ilyen emberekkel foglalkoznak. Valószínűleg, ha odajutsz, tudsz majd beszélni - csak most nem tudod ezt elképzelni.
2014. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az ha megtudna valaki a csaladbol az elkutna az edzomhoz is ami nem lenne tul elonyos.nagyon nehez.koszonom a valaszokat:)
2014. szept. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!