Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A barátom elkapta a hányós...

Elbie kérdése:

A barátom elkapta a hányós vírust, mit tegyek hogy én ne kapjam el?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi baja nem volt, és most mondta hogy reggel kétszer hányt és megy a hasa, de én emetofóbiás vagyok és nagyon rettegek. Mindig rosszul vagyok de most hogy elmondta még rosszabbul lettem, remegek, izzad a tenyerem és hányingerem van...hogy előzzem meg? :(


18/L


2014. szept. 15. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne addig találkozni...
2014. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Elkerülöd. Bár valószínűleg már késő...
2014. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira félek, főleg hogy hányingerem van, de nemtudom, hogy azért mert ráparázok, vagy mert bennem van a vírus :S
2014. szept. 15. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnap találkoztatok, akkor készülj fel a hányásra.
2014. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni. Lehetőleg addig ne találkozzatok, moss gyakran kezet egyél vitamindúsan...és már most szerezz be vmi probiotikumot ha mégis beütne a krakk.

Én is borzasztóan félek ettől. Főleg mert állandó gyógyszereim vannak és mondanom se kell mi van ha nem szívódik fel.

Úgyh megértelek.

2014. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!