Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a barátom elkapta tőlem a...

Ha a barátom elkapta tőlem a gombát, amit én a candida túlszaporodásának köszönhetek, hogyan tudnánk kezelni, hogy elmúljon neki?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam,hogy nekem van ilyen problémám,elmentem nőgyógyászhoz és kiderült h mi a bajom.A barátom is elkapta,de már elmúlt neki.Most valószínűleg tünet mentes,ha én meggyógyulok visszafertőzhet.Milyen gyógyszert ajánlotok rá?Nektek mi mulasztotta el?Köszi előre is a válaszokat!
2010. jan. 7. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyásznak kellett volna mondani, hogy aktuálisan van szexuális partnered, akkor szerintem írt volna neki is gyógyszert. Menj vissza a nődokihoz, nehogy visszafertőzzön és minden induljon elölről. A másik, hogy ez nem olyan, amit házipraktikával kell kúrálni.
2010. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács, ha candida gomba túlszaporodásod van kerüld a túlzott édességfogyasztást.
2010. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm a candidáját fél éves kúrával kezelte ki + gyógyszerek meg vitaminok. A diéta abból állt, hogy semmi szénhidrátot nem vehetett magához. Egyáltalán semmit. Tönkölybúza kenyeret evett, meg ilyeneket. Szal gyógyítható házilag, csak sok idő és drága, bár akiknél nagyon súlyos, az orvos a diétát is felírja általában... Amíg meg nem gyógyultok mindketten, használjatok óvszert, különben oda-vissza fertőzgetitek egymást...
2010. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel vissza kell menni az orvoshoz és újra kérni mindkettőtöknek gyógyszert és szedjétek be aztán utána már nem lesz gond. De addig ne szeretkezzetek amíg a gyógyszert nem szeditek be mert közben egymásnak átathatjátok és így nem fog elmúlni rendesen soha.
2010. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
átadhatjátok*
2010. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
canesten kenőccsel kenje a péniszét kb 1 hétig.
2010. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a canesten és a helyileg ható szerek semmit nem érnek, ez másfajta gomba belülről (is) kell kezelni, nem?! Menjetek vissza a nőgyógyászhoz.
2010. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
ha a férfi tőled kapta el, akkor neki valszeg csak külsőleg gombája van. benne nem szaporodott el a gomba, mert nem a férfitól kaptad el. neki valszeg elég csak a kenőcs.
2010. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!Igen igen...neki szerencsére nincs elszaporodva,és csak külsőleg kapta el...emiatt eléggé ég a pofám :S hogy szegény elkapta tőlem...de neki már semmi baja,de azért kérek neki is gyógyszert a nőgyógyásztól,nehogy legyen valami baj,vagy,hogy visszafertőzzön.Köszi még egyszer:)
2010. jan. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!