Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy kiskanálnyi krétától...

Egy kiskanálnyi krétától (teáskanáltól) lehetek lázas 1 órán belül? Válaazokat légyszi minél hamarabb! PLS!

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 14:39
 1/10 csabika1971 ***** válasza:
Személy függő. Míg ki nem próbáltad nem tudod meg.
2014. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérlek nagyon FONTOS!!!!!
2014. szept. 22. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

megköti a gyomorsavat, és ha eleget eszel, bizony kemény hasfájásod lesz. Egyéb hatásáról nem tudok.


A kréta nagyrészt kálcium-szulfát alapú, ami nem mérgező, és nem okoz lázat. Hasfájást okoz, ha sokat eszel belőle.

2014. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem leszel tőle lázas.
2014. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csabika1971 ***** válasza:

Hasfájás butaság, soha nem fájdult meg tőle a hasam. Gyerekként gyakran blicceltem vele. Egy egész száltól is viszont csak hőemelkedésem lett, lázam soha. Osztály társamat meg majdnem elvitte tőle a mentő, mert 40 fokig is felment neki és az anyja halálra rémült.

Ezért komolyan gondoltam személyenként változó.

Olyant meg én nem halottam, hogy bárkinek is baja lett volna tőle. Pedig az én általános iskolás koromban sokan éltek vele.

43/F.

2014. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mostani krétáktól már nem lehet lázas a gyerek. Mi elől menekülsz?
2014. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szántóvető ***** válasza:
100%
nem leszel lázas,már régen kivonták belőle azt az anyagot ami felvitte a lázat.
2014. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én menekülök van egy unokatesóm aki 6 éves és vannak az osztályába bukott gyerekwk és az egyik 8 éves megszórta táblakrétával a sütiét ő azt hitte porcukor mert az is volt rajta és megette :( :$$$ Nemtudom mit csináljak a tanár visszanézte a kamerákon és elküldött haza, hogy vigyék a körzetihez 3 napja itthon van és hőingadozása van! Nagyon aggódom érte :$$
2014. szept. 22. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben a láz a krétaevéssel. Mostanában több gyerek megfázott, tele volt a rendelő köhögő, taknyos, lázas gyerekkel. Jobbulást a krétaevőnek!
2014. szept. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Thank :-)
2014. szept. 23. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!