Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat valamilyen betegség...

Okozhat valamilyen betegség olyan tüneteket, hogy 3 hónap alatt híztam 25kg-mot?

Figyelt kérdés
Terhes nem vagyok, rendszeresen mozgok, viszonylag egészségesen eszek, édességet, cukrot nem fogyasztok. Viszont lassan ott tartok, hogy heti egy kiló plusz. Ha tudtok nekem valami okosat mondani, az megköszönném..

2014. szept. 28. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hétköznapi, valami zavar lehet a szervezetedben (pajzsmirigy például). Fordulj szakemberhez, azt hiszem endokrinológus foglalkozik ilyesmivel. De ha háziorvoshoz mész, ő megmondja, és ha beutaló kell, meg is írja. Minden jót!
2014. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pajzsmirigyre tippelnék, de sok minden lehet. Ha 40 felett vagy, akkor főleg pajzsmirigy vagy ösztrogén dominancia lehet. Muszáj orvoshoz menni, mert ez elég durva. Ruháidon is látszik, nem csak a mérleg romlott el?
2014. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.. és igen csak komplett ruhacsere történt..:(
2014. szept. 28. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
keresd fel a háziorvosod minél előbb! és írj kaja és italnaplót, minden falatot és kortyot jegyezz fel!
2014. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!