Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 43 éves az illetö okt-re...

Ági Imre kérdése:

43 éves az illetö okt-re kapott idöpontot. A megállapitott diagnosis -okat meglehet tudni mit jelent?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a diagnózis?
2014. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van a neten BNO kereső és igen, lehet tudni mindent. Sőt még angol és latin online szótár is van...
2014. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tüdő ?
2014. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos valami heg valamikori visszamaradt gyulladásból

Nem kell egyből betojni

2014. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te honnan veszed, hogy tüdő? Mindene kérdésnél meg lehet ismerni, mert f a sz s á g o k a t kérdezel és irkálsz.
2014. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászolásokat igen egész sok mindent megtudtam tényleg a google a barátunk. De attol még nem 100% ez a baj :-(
2014. okt. 1. 21:09
 7/8 A kérdező kommentje:
És igen tüdöröl van szó már egy kérdésnél felirtam a diagnozisokat. Nem akarok itt vitát aki nem tud hozzászolni az inkább ne is tegye! van az embereknek amugy is bajuk szerintem.
2014. okt. 1. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzá tudnék szólni, ha kiírtad volna a diagnózisokat. Bocsáss meg, hogy nem olvastam vissza 200 kérdést.
2014. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!