Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az a dolog a számban?

Mi az a dolog a számban?

Figyelt kérdés

A nyelvcsap két oldalán van két lyuk/mélyedés/üreg. Ha minden igaz akkor az a szájüreg és az orrüreg közti összeköttetés. A minap tükörben láttam hogy valami fehér dolog türemkedik ki belőle, és egy késsel kipiszkáltam... ekkor nagyon megijedtem mert egy csomó olyan fehér anyag jött ki onnan még meg vér(bér ez lehet azért mert megböktem magam). Ez az anyag fehér, szilárd, de szét lehet nyomni, és elég kellemetlen szagú. Mindkét oldalon volt ilyen, de a baloldalon kevesebb.

Ez normális? Mi lehet az az anyag?



2014. okt. 2. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
En erre tippelnek igy leirasbol: [link]
2014. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj, de milyen hülye ember piszkál valamit a szájában, amiről nem tudja, hogy mi az (főleg késsel)?
2014. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az. Nem fájdalmas csak zavarja a nyelvem hátulját.

Btw láttam már h onnan válik le többször is meg köhögtem már fel ilyen darabkákat. Szóval tudom hogy annak NEM KELLENE ott lennie ^^

2014. okt. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!