Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1,5hónapja nehézlégzés,...

1,5hónapja nehézlégzés, nyelési nehézség, MITŐL?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves lány vagyok.

körülbelül 1,5hónapja kezdett nőni a bölcsességfogam.

Persze nem nagyon érdekelt,hisz nem is fájt.

Tünetek: nehézlégzés, idegesség aztán beképzeltem magamnak hogy valami betegségem van, utána már zsibbadást éreztem a karjaimban, egyből azt hittem szívinfarktusom lesz.. szédültem, gyenge voltam, kikészültem... Elmentem a sürgősségibe kivizsgáltatni magam. Vérvétel,EKG, Mellkas röntgen..negatív.

Oké, ekkor kicsit megnyugodtam,de a nehézlégzés megmaradt.Elmentem 2féle tüdögondozóba is. Légzésfunkció:rendben. "tüdő felett kissé spasztikus légzés" ?.. szükség esetén inhalátor. Oké.

Ez után jött a fájdalom a hátsó fogam miatt, 3napig szedtem gyógyszert hogy kibírjam.Elkezdett zsibbadni az arcom,az álkapcsom, mintha a nyirokcsomóm is néha belenne dagadva,de csak 1-2 órára. Elmentem fogorvoshoz hisz már nagyon fájt az ínyem is, ott azt mondták kell egy röntgen aztán meglátjuk ( röntgen techikai okok miatt nem üzemel...addig szedjek dolocin C-t.) Na kösz. Ma elmentem háziorvoshoz azzal a tünettel, hogy nehezen tudok nyelni, nem fáj egyáltalán, de olyan mintha egy gombóc lenne ott. vagy inkább úgy fogalmazok : rengeteg slejm lenne a torkomnál, amiért nehéz a nyelés...erre azt mondta vírus lehet, irt fel tantumverde spray-t és normaflore-t(már azt sem tudom melyik gyógyszert szedjem). Szerintetek van köze a nyelési nehézségemnek és a légzési nehézségemnek a bölcsességfog növése miatt?Nyugtassatok meg kérlek. Borzasztóan ki vagyok már..



2014. okt. 3. 01:02
 1/5 A kérdező kommentje:
és olyan érzés minthogyha az orromból menne felfele a sűrű váladék, és onnan le a garatba...Nagyon rossz.. most a bal oldalon be is dagadt a nyirokcsomóm.
2014. okt. 3. 01:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Mumpsz-os vagy. Majd elmúlik, ez olyan, ha egyszer elkapod, többször már soha az életben nem fogod.
2014. okt. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátsó garatfolyással fülészetre menj, ha ott sem találnak semmit, akkor szerintem pszichés alapon van nálad ez az egész.
2014. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fül-orr gégészeten is voltam, megnézte a számat és az orromat de meg sem vizsgált...
2014. okt. 3. 12:08
 5/5 A kérdező kommentje:

Na most jött a váladékomból egy kis zöld szín is.

Megnyugodtam,ezek szerint lehet tényleg valami vírus rakoncátlankodik bennem és ettől van nehéznyelésem

2014. okt. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!