Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Örökölhető a hasnyálmirigy...

Örökölhető a hasnyálmirigy gyulladás?

Figyelt kérdés

Apukámnak ez volt, utána cukorbeteg lett. Róla azt kell tudni, hogy nagyon sokat eszik, akkoriban taxizott, tehát nem mozgott szinte semmit. A diétát nem tartja egyáltalán. Én szoktam mozogni, zsíros kajákat nem eszek, max ami olajos, de azt is csak ebédre, általában köret nélkül rántotthúst eszek. De azért egy 5 kilót minimum fogynom kellene még. Most nagyon fáj a bal oldalon a hasam, eddig a köldökömnél fájt. Lázas is voltam 2 napig, már nem. Hasmenésem is van jó pár napja.. Az orvosok vakbélgyulladásra gyanakodtak.

Örökölhető a hasnyálmirigy gyulladás? Nagyon félek!

Köszönöm a válaszokat!

17/L


2014. okt. 3. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom valami bélgyulladásod lehet, vagy gastritis (gyomorhurut), hasnyálmirigyulladás nem örökölhető, legfeljebb a hajlam, de ha normálisan étkezel és élsz, akkor nem kell félned.Mivel voltál orvosnál, pléne ne idegeskedj, gondolom diétáznod kell.
2014. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!